Farsi بستن

شرایط حمل و نقل در دکواَپ

دکواَپ براساس مقصد و فاکتور خرید مشتری، حمل و نقل و ارسال را به صورت زیر انجام خواهد داد: ارسال اکسپرس شهر تهرانهزینه ارسال شهر تهران ؟ تومان است که هنگام خرید مبلغ حمل و نقل در فاکتور لحاظ می‌شود.توجه: دکواَپ به منظور جلب رضایت مشتری، حمل کالا را تا در منزل انجام خواهد داد، اما چنانچه منزل مشتری در طبقاتی بیش از طبقه پنجم است و امکان استفاده از آسانسور برای حمل بار وجود ندارد، قبل از ارسال کالا با پشتیبانی دکواَپ، هماهنگ نمایید تا تصمیمی دو جانبه صورت گیرد.ارسال اکسپرس شهرستان های استان تهران:

شامل(اسلامشهر، گلستان، پاکدشت، پردیس، پیشوا، دماوند، رباط کریم، شهرری، شمیران، شهریار، شهرقدس، قرچک، فیروزکوه، ملارد، ورامین) هزینه ارسال به شهرستان های اطراف تهران بر مبنای شهر مورد نظر هنگام خرید توسط سیستم محاسبه و مبلغ حمل و نقل در فاکتور لحاظ می‌شود. توجه: با توجه به ارسال و تحویل توسط سیستم پست تحویل در منزل انجام خواهد شد.ارسال شهرستان (ارسال عادی):

هزینه ارسال به شهرستان بر مبنای استان و شهر مورد نظر در بازه قیمتی () هزار تومان است که هنگام خرید توسط سیستم محاسبه و مبلغ حمل و نقل در فاکتور لحاظ می‌شود. توجه: با توجه به اینکه حمل و نقل در این روش توسط ماشین حمل بار صورت می‌گیرد، امکان اعزام نیرو جهت حمل بار در طبقات وجود ندارد و کالا در، در منهی به معبر تحویل داده خواهد شد. و مشتری با توجه به هماهنگی های صورت گرفته واحد پشتیبانی و اعلام بازه زمانی تقریبی ارسال کالا، باید نسبت به فراهم کردن نیرو جهت حمل بار در طبقات اقدام لازم را انجام دهد.ارسال شهرستان (ارسال با باربری):

هزینه ارسال به شهرستان توسط باربری با توجه به شهر مورد نظر در بازه قیمتی () هزار تومان است که هنگام خرید مبلغ دقیق حمل و نقل توسط سیستم محاسبه و در فاکتور لحاظ می‌شود.تحویل کالاها در محل باربری شهر مقصد است و خریدار باید در اسرع وقت نسبت به دریافت کالای خریداری شده و بررسی آن اقدام نماید.ارسال شهرستان (ارسال با تیپاکس):

ارسال به شهرستان توسط تیپاکس متناسب با شهر و استان مورد نظر هنگام خرید توسط سیستم محاسبه و مبلغ حمل و نقل در فاکتور لحاظ می‌شود. توجه: ضمانت سلامت کالا توسط تیپاکس انجام خواهد گرفت و با توجه به ارسال و تحویل توسط سیستم پست ، تحویل در منزل انجام خواهد شد. درصورتی که علیرغم هماهنگی انجام شده، به هنگام ارسال کالا خریدار در محل تحویل حضور نداشته باشد و یا به دلیلی امکان تحویل کالا میسر نگردد و کالا به انبار بازگردد حمل مجدد کالا، مستلزم پرداخت هزینه حمل ازسوی خریدار کالا خواهد بود

آیا برای خرید خود سوالی دارید؟ راه های ارتباط سریع با پشتیبانی:
تلفن تماس و whatsApp 989021187706+
ایمیل [email protected]