درباره ما

ما معتقدیم که کارایی هر فضای داخلی با مبلمان، چیدمان و طراحی داخلی به تکامل می‌ رسد. اگر چه چیدمان و خرید مبلمان یک اتفاق لذت‌بخش است، اما گستردگی و پراکندگی توأمان بازار فعلی و وجود انواع محدودیت‌ها در انتخاب، این لذت را به یک دغدغه تبدیل کرده است. دکواَپ با ایجاد یک مسیر کوتاه، ساده و متنوع، هر آنچه که نیاز است تا این تجربه پر دغدغه به یک تجربه خوشایند نزدیک شود را فراهم کرده است.


دکواَپ با ایجاد یک مسیر کوتاه، ساده و متنوع، هر آنچه که نیاز است تا این تجربه پر دغدغه به یک تجربه خوشایند نزدیک شود را فراهم کرده است. این سامانه با ارائه اطلاعات و مشخصات کامل از محصولات برای ایجاد اطمینان در انتخاب و خرید و همکاری با برترین تولیدکنندگان و ارایه ضمانت نامه معتبر (بازگشت و یا تعویض کالا)، شرایط ایده آلی در جهت تهیه هر آنچه برای دکوراسیون لازم هست را گرد هم آورده است و همچنین با طراحی زیر ساخت لازم برای همکاری با طراحان و معماران داخلی معتبر؛ امکان مشاوره و همکاری با آنها را ایجاد کرده‌، اقدامی که تا پیش از این به این کیفیت و گستردگی وجود نداشته‌ است.


در دکواپ سعی شده است با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرو بستر وب، ارایه محصولات و کالاهای با کیفیت تولید‌کنندگان مبلمان و دکوراسیون با کمک متخصصین حوزه معماران داخلی، به کامل ترین و زیباترین شکل ممکن صورت پذیرد. این سامانه در تلاش است به عنوان یک مرجع تخصصی معماری داخلی و مبلمان، کیفیت خدمات در این حوزه را ارتقا بخشد.


آیا برای خرید خود سوالی دارید؟ راه های ارتباط سریع با پشتیبانی:
تلفن تماس و whatsApp 989021187706+
ایمیل [email protected]